Nemocice Říčany

„Přístup říčanských lékařů mě mile překvapil,“ říká Marie Hávová 

Nemocnice Říčany zvýšila od ledna letošního roku počet plánovaných operací a již 14. února jich měli zdejší lékaři na svém kontě sto. Jubilejní stou úspěšně odoperovanou pacientkou byla paní Marie Hávová. Jak sama říká, zákroku i pobytu v nemocnici se nesmírně bála. Perfektní přístup říčanských lékařů i ošetřujícího personálu ji ale podle vlastních slov strachu zbavil. Vedení nemocnice i všichni její zaměstnanci si zase na oplátku přejí, aby od nich odcházela drtivá většina pacientů spokojená minimálně stejně jako paní Hávová.

Jaký zákrok jste v Nemocnici Říčany podstoupila a jak vše probíhalo?

Šlo o plánovanou operaci žlučníku. Byla to moje první operace a jsem velmi ráda, že dopadla tak dobře. Mám časově náročné povolání, a tak jsem hledala nemocnici, kde bych si termín operace mohla domluvit podle svých potřeb a po zákroku se mohla vrátit brzy domů. V říčanské nemocnici mi ve všem vyšli vstříc. Dokonce jsem termín kvůli nenadálým okolnostem musela dvakrát měnit, ale ani to neovlivnilo naprosto profesionální a přátelský přístup zdejších lékařů ke mně. Přiznám se, že jsem původně uvažovala, že zákrok podstoupím na některé z pražských klinik. Dlouhé čekací lhůty a neosobní přístup mě od toho ale odradily, a dnes nelituji.

Pobyt v nemocnici pro vás tedy nakonec tolik stresující nebyl?

Nebyl. Opravdu jsem se nejprve hodně bála, ale sestřičky mě dokonce hladili po ruce, uklidňovali a pan doktor Poláček mi celý postup operace pečlivě vysvětlil, takže se vše nakonec obešlo beze stresu. Přístup zdejšího personálu byl naprosto perfektní a nemohu nemít než slova chvály. Chutnala mi i zdejší kuchyně, fleky byly jako domácí a kuřecí plátky se zeleninou a bramborem výborné.

Mohla byste svému okolí v případě potřeby Nemocnici Říčany doporučit?

Víte, jsem realistický člověk a nemám ve zvyku jen chválit. Pokud ale někdo odvede svou práci dobře, nevidím důvod to neříci nahlas. Ano, každému bych s čistým svědomím mohla zdejší nemocnici doporučit. Nejen pro odborný přístup lékařů, ale takřka pro rodinnou atmosféru.

p. Hávová

Co o nás říkají

Lékaři

MUDr. Stanislav Černý

Lékař
Doktor

Společně s celým týmem lékařů a sester se snažíme, aby byla chirurgická ambulance přívětivou a personálně i materiálově kvalitně vybavenou vstupní branou nemocnice. Našim hlavním zájmem je co nejvyšší bezpečí pacienta a minimalizace všech možných rizik. Říčanskou nemocnici mohu s klidným svědomím doporučit k ambulantním ošetřením i plánovaným operacím. Pacienti se setkají s příjemnou atmosférou, vysoce profesionálním týmem, moderně vybavenou ambulancí i operačními sály a kvalitně vybavenými pokoji.

MUDr. Robin Strnad

Lékař
Doktor

Do říčanské nemocnice jsem původně začal jezdit proto, abych vyhověl žádosti o výpomoc. Nejdříve jsem si jel nemocnici obhlédnout, abych zjistil jak je vybavená, a abych si promluvil s případnými spolupracovníky. První dojem byl velice dobrý. První operace proběhly zcela hladce a od té doby dojíždím do Říčan pravidelně každý druhý týden na jeden operační den. I když máme hodně práce, je v Říčanech vždy příjemná atmosféra. Vše probíhá lidsky velmi přátelsky a medicínsky vysoce profesionálně. Jak s kmenovými zaměstnanci, tak i s ostatními externími spolupracovníky jde všechno bez problémů. Jsem rád, že i nemocnice považuje naši spolupráci za přínosnou. Také proto jsme naši spolupráci rozšířili o ambulanci pro místní pacienty. Těžiště mojí práce určitě prozatím zůstane na Chirurgické klinice v Praze, ale spolupráce s říčanskou nemocnicí mi vyhovuje a plánuji v ní pokračovat i nadále.

MUDr. Barbora Diepoltová

Lékař
Doktor

V říčanské nemocnici jsem začala pracovat po mateřské dovolené v roce 2006, kdy jsem se přistěhovala do okolí Říčan. V nemocnici v té době nebyla diabetologická ambulance, a proto jsem ji začala po dohodě s vedením nemocnice postupně budovat. Jsem velmi ráda, že v současnosti poskytujeme kvalitní a moderní léčbu diabetu mnoha pacientǔm z Říčan a okolí.

Zobrazit vše

Pacienti

Vlasta Navrátilová

Pacient

Uplynulých 6 týdnů jsem ve vaší nemocnici navštěvovala léčebné rehabilitace. Konkrétně jsem chodila do vířivky a na magnety, kde mě (a nejen mě) doslova obletovala paní Marie Němcová a na cvičení paní Stanislava Vokounová. Chtěla bych moc poděkovat za jejich skvělou péči a profesionální a lidský přístup k nám pacientům. Stejnou zkušenost mám i s MUDr. Leppem, ke kterému chodím na revmatologii a MUDr. Kupkovou. Jsem moc ráda, že se pověst říčanské nemocnice tak rychle mění a do budoucna vám přeji mnoho takových skvělých zaměstnanců, kteří jsou klíčem k úspěšnému fungování nemocnice.
S pozdravem,
Vlasta Navrátilová

Václav Langr

Pacient
Pacient

Pochvala všem zaměstnancům, personálu a hlavně lékařům a sestřičkám
Vážení, děkuji za rychlou a profesionální práci. Dnes se cítím velmi dobře. Ať se dílo stále daří a jste také zdraví a spokojení.
Se srdečným pozdravem
Václav Langr

Petra Hlaváčová

Pacient
Pacient

Vážený pane řediteli,
v pondělí 5. 8. 2013 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena s úrazem brady na chirurgickém oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Miroslavu Salmayovi, paní sestřičce, ale i ostatnímu personálu Nemocnice Říčany za profesionální péči a ochotu pomoci.
S úctou
Petra Hlaváčová

Krauseová D.

Pacient
Pacient

Dear Dr. R. Cabrnoch,
Was very pleased to spend a short stay at your fine hospital in Říčany on 31 July for arthroscopy on my left shoulder. Dr. Tomaides performed the surgery and demonstrated his usual expertise in all matters concerning him. Nurses and other staff were wonderful as well. Cooperation and assistance from all staff was greatly appreciated. Thank you for running a first class hospital.
Respectfully yours
David Kotin

Vážený pane doktore Cabrnochu,
bylo mi potěšením krátce pobývat v příjemné nemocnici v Říčanech, a to 31. července kvůli artroskopii levého ramene. Operoval mě MUDr. Tomaides, který prokázal ve všech záležitostech zkušenosti a odbornou způsobilost. Báječné byly i zdravotní sestry a ostatní personál. Velmi jsem ocenil také spolupráci a asistenci od celého personálu. Děkuji, že vedete prvotřídní nemocnici.
S úctou
David Kotin

Zobrazit vše
Nemocice Říčany
Naše nemocnice
SEO optimalizace