Nemocice Říčany

Petr Aubrecht

Dobrý den, 1. října jsem byl po 18. hodině převezen záchrannou službou do vaší nemocnice, a to na ambulanci interního oddělení. Rád bych vám touto cestou poděkoval za přístup ze strany paní doktorky a sestřiček, které měly právě službu. Jména jsem bohužel nezaregistroval. Setkal jsem se s nadstandardním a přátelským přístupem, kterého si velmi vážím a který mi v té situaci velmi pomohl. Mnoho lidí na české zdravotnictví nadává, ale pokud jde o lidi, tak v tomto ohledu může být vaše nemocnice příkladem.
S pozdravem, Petr Aubrecht

Vlasta Navrátilová

Uplynulých 6 týdnů jsem ve vaší nemocnici navštěvovala léčebné rehabilitace. Konkrétně jsem chodila do vířivky a na magnety, kde mě (a nejen mě) doslova obletovala paní Marie Němcová  a na cvičení  paní Stanislava Vokounová. Chtěla bych moc poděkovat za jejich skvělou péči a profesionální a lidský přístup k nám pacientům. Stejnou zkušenost mám i s MUDr. Leppem,  ke kterému chodím na revmatologii a MUDr. Kupkovou.

Jsem moc ráda, že se pověst říčanské nemocnice tak rychle mění a do budoucna  vám přeji  mnoho takových skvělých zaměstnanců, kteří jsou klíčem k úspěšnému fungování nemocnice.


Hana Smíšková

 Pacient

Vážený pane řediteli, jsem zdejší rodačka, je mi 86 let. Po obrně v mládí chodím o dvou francouzských holích. Od padesáti let jsem v plném invalidním důchodu. S těží ujdu sto metrů. Bydlím v domku pod nádražím. Jsem častým hostem vaší nemocnice, kde jsou ke starým a nemocným pacientům laskaví, milí, ochotní a vstřícní. Obzvláště chci poděkovat MUDr. Šmehilovi, který mi s nevšední ochotou potřebné recepty nezištně při cestě z nemocnice vozí až domů. Také musím poděkovat primáři Kykalovi, MUDr. Kupkové i zdravotnímu personálu za jejich vstřícnost. S úctou

Hana Smíšková,
Říčany u Prahy, 28. dubna 2014

Josef Pelda

 Pacient

Dobrý den, vážení, včera jsem ze závažných zdravotních důvodů musel využít vaší pohotovosti v prvním patře vaší nemocnice. Ačkoliv člověk občas slyší nějaké divné zvěsti, tak já musím říct, že jsem byl navýsost spokojen, cítil jsem se opravdu, jak v 21. století, kdy jsem se dostal mezi lidi, které opravdu zajímalo, jak mi je. Příjemné sestřičky, vstřícní lékaři, kvalitní zacházení a taková úplná pohoda, která z těch lidiček vyzařovala, mi mojí nemoc zahnala dřív, než jsem jí začal zahánět medikamenty. Díkybohu, že ještě je takové zdravotní zařízení, kam by člověk chodil rád, kdyby ovšem bohužel nebylo moderní z pracovních důvodů nemarodit. Díky moc, že jste a jsem s pozdravem

Josef Pelda,
Velké Popovice, 4. února 2013

Ing. B. Vojtěchová

 Pacient

Před týdnem jsem byla v nemocnici v Říčanech na artroskopii ramene. Měla jsem z operace strach, ale vše proběhlo a probíhá nad očekávání dobře. Ráda bych velmi poděkovala panu Dr. Tomaidesovi za jeho odborný a velmi komunikativní přístup. Můj dík patří i staniční sestře panu Daňkovi z oddělení JPL, který měl „se mnou“ noční službu. Přestože to máme do Říčan od nás z Podkrkonoší asi 2,5 hodiny autem, tak se to vyplatilo. Byla to dobrá volba. Já děkuji a mohu jen doporučit.

Ing. B. Vojtěchová
Dvůr Králové nad Labem - 3.11.2012

Krauseová D.

 Pacient

Vážený pane řediteli, chtěla bych moc poděkovat všem sestřičkám a lékařům z oddělení interny a oddělení lůžkové rehabilitace za úžasnou péči, kterou mají s mojí maminkou pí. Šmatlákovou. Též bych poděkovala sestřičce Šárce Měchurové, která jí převzala po propuštění do péče o bércové vředy. Ještě jednou všem moc děkuji.

Krauseová D., Svojetice - 5.11.2012

Vlasta Spálená

 Pacient

Chtěla bych poděkovat za hospitalizaci všem lékařům a sestrám interního oddělení.

Vlasta Spálená
Pečovatelský dům Říčany - 14.11.2012

Finn a Šárka Tessemovi

 Pacient

Dobry den, rádi bychom poděkovali za vynikající služby Vašich zaměstnanců nemocnice. Manžel byl počátkem dubna na operaci kolene. Vyšetřeni proběhlo bez prodlení v době objednání a během dne jsme byli pravidelně informováni, jaký bude následný postup. Lékařská vyšetření probíhala velmi profesionálně a pečlivě, sestry zajistily hladký a rychlý průběh bez průtahů. Chtěli bychom poděkovat především operujícímu lékaři, jímž byl MUDr. Jan Tomaides a také všem sestrám na oddělení.

S pozdravem, Finn a Šárka Tessemovi

Ovčanský Ladislav

 Pacient

Vážené vedení nemocnice Říčany, rád bych touto cestou poděkoval za péči pana primáře MUDr. Kykala. Byl jsem k němu doporučen a objednán na endoskopii žaludku. Při té příležitosti mi pan primář, vzhledem k svému odbornému úsudku a pro - jak to sám nazval prevenci a diferenciální diagnózu, udělal ještě sono celého břicha. Díky jeho iniciativě, pečlivosti a důslednosti mi zjistil nádor na ledvině, který dále potvrdil doporučeným vyšetřením CT. Tímto mu chci poděkovat za doslovnou záchranu života, neboť jsem již v péči urologické kliniky a za měsíc mi bude nádor, který by se časem mohl zvrhnout v rakovinu, odoperován. Pan primář je důkazem, že není důležité, kde se nemocnice nachází a jak veliká či malá je, ale nejdůležitější je, kdo v ní pracuje, pečuje o pacienty, jak se nemocným věnuje a léčí! Přeji všem potřebným, aby měli stejné štěstí na lékaře jako já! A díky včasnému záchytu jim byla dána šance na plné uzdravení a ŽIVOT!

S úctou děkuje Ovčanský Ladislav, Brandýs nad Labem

Josef Dušek

 Pacient

Na rehabilitačním oddělení říčanské nemocnice jsem již po čtvrté a nedám na zdejší personál dopustit. Před několika lety jsem začal mít problémy s nohama a dostal jsem se tak poprvé po operaci kyčle do péče zdejších lékařů a fyzioterapeutů. Podařilo se jim mě postavit zase na nohy, ale k mé smůle mi po nějaké době vypovědělo službu koleno. Po jeho operaci jsem si moc přál rehabilitovat právě tady, což se také s úspěchem dařilo. Jenže před lety operovaná kyčel se náhle rozhodla začít zlobit a musel jsem podstoupit její výměnu. Tak bolestivý proces bych nikomu nepřál a navíc jsem musel začít rehabilitovat znovu nejen kyčel, ale i zatuhlé koleno. Jsem přesvědčený, že nebýt důslednosti, ale i laskavosti a trpělivosti všech zdejších pracovníků, nikdy by se mi již nepodařilo nejen vstát z postele, ale dokonce vyměnit chodítko za berle a časem snad i jen za hůl. Moc jim za to všem děkuji.
Josef Dušek, Jílové u Prahy
12.9.2012

Tomáš Koutenský

 Pacient

Dobrý den, jsem spokojeným pacientem vaší chirurgické ambulance a proto vám píšu tento email. Paní doktorka Sabina Kostlivá a zdravotní sestry v její ordinaci jsou sympatické ženy a jsem přesvědčený, že svou práci dělají zodpovědně a profesionálně. Navíc jsou schopné brát pacienta jako rovnocenného partnera a tak s ním i jednají. Každou chvíli někde slyšíme, nebo čteme, nářky nad úrovní českého zdravotnictví. Pokud to je pravda, tak chirurgická ambulance v Říčanech je úplně jiná liga. Do nemocnice chodím asi jako každý nerad. Ale když už tam musím, tak bych si přál, abych měl stejné štěstí na takové lékaře, s jakými jsem se setkal v Nemocnici Říčany.
Hezký den přeje Tomáš Koutenský - 4.8. 2012

Eva Pokorná

 Pacient

Chci vyslovit obdiv a chválu kolektivu interního oddělení nemocnice Říčany. Všichni zde projevují zájem o pacienty, občas i velmi problémové, a ošetřují všechny pacienty pečlivě a ochotně. „Prošla“ jsem hodně nemocnicemi, ale takovou péči jsem nikde nezažila.
Děkuji. Eva Pokorná, Praha 9 - 1.8. 2012

Petr Hrejzek

Pacient

V říčanské nemocnice jsem na operaci kolene podruhé. V prvním případě jsem byl maximálně spokojený, proto když se objevila nutnost další operace, neváhal jsem, a rovnou jsem se objednal do Říčan. Nejen lékaři, ale i ostatní personál projevuje neustálý zájem a péči o mé zdraví, takže jsem velmi rád, že jim mohu alespoň touto cestou poděkovat. Všem přeji hodně úspěchů v další práci. Petr Hrejzek, 5.4.2012

Jaroslava Přikrylová

Pacient

Vážení, musím vyjádřit velké díky a obdiv za všestrannou péči, které se mi dostalo. Přístup lékařů i sestřiček byl úžasný a mohu všem jen vřele doporučit. S díky Jaroslava Přikrylová, Český Brod, 4.4.2012

Marie Hávová

Pacientka

Jsem realista a nemám ve zvyku jen chválit. Pokud ale někdo odvede svou práci dobře, nevidím důvod to neříci nahlas. Ano, každému bych s čistým svědomím mohla zdejší nemocnici doporučit. Nejen pro odborný přístup lékařů, ale takřka pro rodinnou atmosféru. Děkuji všem. Marie Hávová. 14. 3. 2012

Danuše Šímová

Pacient

S celkovou úrovní všech služeb jsem byla mile překvapena i s přístupem veškerého zdravotnického personálu. Zejména bych chtěla poděkovat své ošetřující lékařce MUDr. Sabině Kostlivé za její velmi milý přístup, který od prvního setkání v chirurgické ambulanci ve mně vzbudil velkou důvěru. Takto si představuji kvalitní lékařskou úroveň a ještě jednou děkuji všem. Vaše spokojená pacientka Danuše Šímová. 21.3.2012

Zdenka Gruberová

Pacient

Vážený pane řediteli, chtěla bych vám poděkovat za vzornou péči, které se mi dostalo nejprve vyšetřením mé krční páteře paní primářkou MUDr. Kupkovou, na které mě poslala můj ošetřující lékař. Ta mi po vyšetření doporučila již podruhé během roku sérii 6 rehabilitací krční páteře, kterou mně provádí pana Eva Kohoutová. Velice mi pomáhá a ráda bych jí vyslovila poděkování za její profesní odbornou rehabilitaci, kterou provádí s veškerou péčí.
…. chodím také na doporučení paní primářky na celkové masáže páteře. Masáže mě provádí pan Petr Bouchal. Má zlaté ruce, které odborně a pečlivě masáž provádějí. Masáže mně moc pomáhají a problémy, které jsem měla s krční páteří, ustoupily. Pan Bouchal je vynikající masér a dělá velmi dobře svoji práci.
Pane řediteli, prosím vás, abyste jste jmenovaným pracovníkům poděkoval i mým jménem…
… pane řediteli, moc vám děkuji a přeji vám a i všem vašim pracovníkům mnoho úspěchů ve vaší záslužné práci, kdy pomáháte nám pacientům ke zlepšení našeho zdraví a uzdravení. Srdečně vás zdravím
Zdenka Gruberová, Strančice
16.7.2012

Novotná Marie

Pacient

V rámci Dne otevřených dveří jsme využili možnosti prohlédnout si jednotlivá zařízení této nemocnice a využili nabídku poskytovaných služeb, jako bylo vyšetření krve atd. Jsme překvapeni nejen ze zdejší vysoké technické úrovně, ale zároveň velice příjemného jednání sestřiček a odborného vysvětlení všech zákroků.
Novotná Marie, Říčany
11.6.2012

Dagmar Vodrážková

Pacient

Nevím, komu poděkovat za takovou nemocnici, kterou jsme měla možnost dnes prohlédnout. Ohromné, děkuji jménem všech pacientů, kteří této vymoženosti využijí. Přeji personálu, aby se jim lépe „sloužilo“ nám pacientům, měli s námi trpělivost a děkuji, že vystudovali tento obor a mohou nám pomoci v našich nemocech a bolestech.
Dagmar Vodrážková, Praha
11.6.2012

Martin Riedl

Pacient

S péčí v říčanské ortopedické ambulanci jsem velmi spokojený. Mám problémy s kolenem a nyní se rozmýšlím nad zřejmě nezbytnou operací, kterou případně také podstoupím ve zdejší nemocnici u MUDr. Tomaidese. Než k tomu ale dojde, rád bych ještě vyzkoušel všechny formy konzervativní léčby.

Růžena Kakosová

Pacient

Po operaci páteře jsem nemohla dobře chodit, jen ve vysokém chodítku, ale nakonec už mi ani to nešlo. Podle přátel ze mě byla jen hromádka neštěstí,bála jsem se, že do aktivního života se již nevrátím. Považuji za svoje velké štěstí, že jsem se dostala do péče říčanských lékařů a fyzioterapeutů. Děkuji jim nejen za to, že v současnosti už chodím s pomocí berel a stále se můj stav zlepšuje, ale hlavně za psychickou rovnováhu, do které mně pomohli se vrátit. Zkrátka mi vrátili chuť a energii do života. A můj velký dík patří také panu masérovi Petrovi.
11. 5. 2012 Kakosová Růžena, Vlašim.

Emílie Hrdinová

Pacient

V říčanské nemocnice mi s rehabilitací pomohli již v minulém roce, kdy jsem prodělala mozkovou příhodu a nemohla chodit. Zdejším zdravotníkům se podařilo mě dát do kupy a já se vrátila domů. Bohužel už nejsem nejmladší, tak se mi objevily zase jiné komplikace. Mojí jasnou volbou, kam se půjdu léčit, byly Říčany, na které nedám dopustit. Nemá to tady kaz – lékaři jsou vstřícní a šikovní, sestřičky milé a přitom důsledné, vodí nás na sluníčko, nejsme stále jen zavřené na pokoji. Víte, prošla jsem už více nemocnic, ale ta říčanská mi vyhovuje po všech stránkách nejvíce. Nemůžu pominout výbornou práci pana maséra Petra.
9.5.2012 Hrdinová Emilie, Praha.

Eliška Siró

Pacient

Velkou výhodnou pro mě byla v říčanské nemocnici možnost domluvit si termín operace. O nic více jsem se nemusela starat. Ráno jsem prostě nastoupila do nemocnice a hotovo. Všechna nutná předoperační vyšetření mi provedli až na místě, operace proběhla bez problémů a domů jsem se vracela brzy,“ líčila pár hodin po operaci svůj prožitek paní Siró. Komfortní, rychlý a bezproblémový, takový byl podle jejích zkušeností průběh operace v říčanské nemocnici. 12.4. 2012

Petr Hrejzek

Pacient

V říčanské nemocnice jsem na operaci kolene podruhé. V prvním případě jsem byl maximálně spokojený, proto když se objevila nutnost další operace, neváhal jsem, a rovnou jsem se objednal do Říčan. Nejen lékaři, ale i ostatní personál projevuje neustálý zájem a péči o mé zdraví, takže jsem velmi rád, že jim mohu alespoň touto cestou poděkovat. Všem přeji hodně úspěchů v další práci. Petr Hrejzek, 5.4.2012

Jaroslava Přikrylová

Pacient

Vážení, musím vyjádřit velké díky a obdiv za všestrannou péči, které se mi dostalo. Přístup lékařů i sestřiček byl úžasný a mohu všem jen vřele doporučit. S díky Jaroslava Přikrylová, Český Brod, 4.4.2012

Marie Hávová

Pacientka

Jsem realista a nemám ve zvyku jen chválit. Pokud ale někdo odvede svou práci dobře, nevidím důvod to neříci nahlas. Ano, každému bych s čistým svědomím mohla zdejší nemocnici doporučit. Nejen pro odborný přístup lékařů, ale takřka pro rodinnou atmosféru. Děkuji všem. Marie Hávová. 14. 3. 2012

Danuše Šímová

Pacient

S celkovou úrovní všech služeb jsem byla mile překvapena i s přístupem veškerého zdravotnického personálu. Zejména bych chtěla poděkovat své ošetřující lékařce MUDr. Sabině Kostlivé za její velmi milý přístup, který od prvního setkání v chirurgické ambulanci ve mně vzbudil velkou důvěru. Takto si představuji kvalitní lékařskou úroveň a ještě jednou děkuji všem. Vaše spokojená pacientka Danuše Šímová. 21.3.2012

Daniela Králová

Pacient

Vážená paní primářko MUDr. Martino Kupková, pane MUDr. Karle Bouchnere a všechny sestřičky, které pracují na oddělení následné rehabilitační péče. Byla jsem u vás rehabilitována v loňském roce na přelomu dubna a května. Velmi jste mi pomohli, když jsem se k vám dostala po šokujícím pobytu v jedné pražské nemocnici. To, že na vás všechny vzpomínám, potvrzuji tímto krátkým dopisem. Přeji vám všem i celému kolektivu a vašim rodinám štěstí, zdraví a radost z práce. Moc vás všechny zdraví a za vše děkuje 11.1.2012 Daniela Králová, Lázně Toušeň

Co o nás říkají

Lékaři

MUDr. Stanislav Černý

Lékař
Doktor

Společně s celým týmem lékařů a sester se snažíme, aby byla chirurgická ambulance přívětivou a personálně i materiálově kvalitně vybavenou vstupní branou nemocnice. Našim hlavním zájmem je co nejvyšší bezpečí pacienta a minimalizace všech možných rizik. Říčanskou nemocnici mohu s klidným svědomím doporučit k ambulantním ošetřením i plánovaným operacím. Pacienti se setkají s příjemnou atmosférou, vysoce profesionálním týmem, moderně vybavenou ambulancí i operačními sály a kvalitně vybavenými pokoji.

MUDr. Robin Strnad

Lékař
Doktor

Do říčanské nemocnice jsem původně začal jezdit proto, abych vyhověl žádosti o výpomoc. Nejdříve jsem si jel nemocnici obhlédnout, abych zjistil jak je vybavená, a abych si promluvil s případnými spolupracovníky. První dojem byl velice dobrý. První operace proběhly zcela hladce a od té doby dojíždím do Říčan pravidelně každý druhý týden na jeden operační den. I když máme hodně práce, je v Říčanech vždy příjemná atmosféra. Vše probíhá lidsky velmi přátelsky a medicínsky vysoce profesionálně. Jak s kmenovými zaměstnanci, tak i s ostatními externími spolupracovníky jde všechno bez problémů. Jsem rád, že i nemocnice považuje naši spolupráci za přínosnou. Také proto jsme naši spolupráci rozšířili o ambulanci pro místní pacienty. Těžiště mojí práce určitě prozatím zůstane na Chirurgické klinice v Praze, ale spolupráce s říčanskou nemocnicí mi vyhovuje a plánuji v ní pokračovat i nadále.

MUDr. Barbora Diepoltová

Lékař
Doktor

V říčanské nemocnici jsem začala pracovat po mateřské dovolené v roce 2006, kdy jsem se přistěhovala do okolí Říčan. V nemocnici v té době nebyla diabetologická ambulance, a proto jsem ji začala po dohodě s vedením nemocnice postupně budovat. Jsem velmi ráda, že v současnosti poskytujeme kvalitní a moderní léčbu diabetu mnoha pacientǔm z Říčan a okolí.

Zobrazit vše

Pacienti

Vlasta Navrátilová

Pacient

Uplynulých 6 týdnů jsem ve vaší nemocnici navštěvovala léčebné rehabilitace. Konkrétně jsem chodila do vířivky a na magnety, kde mě (a nejen mě) doslova obletovala paní Marie Němcová a na cvičení paní Stanislava Vokounová. Chtěla bych moc poděkovat za jejich skvělou péči a profesionální a lidský přístup k nám pacientům. Stejnou zkušenost mám i s MUDr. Leppem, ke kterému chodím na revmatologii a MUDr. Kupkovou. Jsem moc ráda, že se pověst říčanské nemocnice tak rychle mění a do budoucna vám přeji mnoho takových skvělých zaměstnanců, kteří jsou klíčem k úspěšnému fungování nemocnice.
S pozdravem,
Vlasta Navrátilová

Václav Langr

Pacient
Pacient

Pochvala všem zaměstnancům, personálu a hlavně lékařům a sestřičkám
Vážení, děkuji za rychlou a profesionální práci. Dnes se cítím velmi dobře. Ať se dílo stále daří a jste také zdraví a spokojení.
Se srdečným pozdravem
Václav Langr

Petra Hlaváčová

Pacient
Pacient

Vážený pane řediteli,
v pondělí 5. 8. 2013 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena s úrazem brady na chirurgickém oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Miroslavu Salmayovi, paní sestřičce, ale i ostatnímu personálu Nemocnice Říčany za profesionální péči a ochotu pomoci.
S úctou
Petra Hlaváčová

Krauseová D.

Pacient
Pacient

Dear Dr. R. Cabrnoch,
Was very pleased to spend a short stay at your fine hospital in Říčany on 31 July for arthroscopy on my left shoulder. Dr. Tomaides performed the surgery and demonstrated his usual expertise in all matters concerning him. Nurses and other staff were wonderful as well. Cooperation and assistance from all staff was greatly appreciated. Thank you for running a first class hospital.
Respectfully yours
David Kotin

Vážený pane doktore Cabrnochu,
bylo mi potěšením krátce pobývat v příjemné nemocnici v Říčanech, a to 31. července kvůli artroskopii levého ramene. Operoval mě MUDr. Tomaides, který prokázal ve všech záležitostech zkušenosti a odbornou způsobilost. Báječné byly i zdravotní sestry a ostatní personál. Velmi jsem ocenil také spolupráci a asistenci od celého personálu. Děkuji, že vedete prvotřídní nemocnici.
S úctou
David Kotin

Zobrazit vše
Nemocice Říčany
Naše nemocnice
SEO optimalizace