Nemocice Říčany

Potřebujete vyšetřit kožní znaménka a výrůstky, případně je odstranit nebo  pomoci s léčbou otoků či akné? Navštivte kožní a lymfologickou ambulanci v říčanské nemocnici. Ta nabízí vyšetření a léčbu kožních onemocnění včetně chirurgických zákroků.

 „Pacienti k nám nejčastěji chodí kvůli chronickým kožním onemocněním, jako jsou atopický ekzém, vyrážky, akné nebo lupénka. Mnohdy ale také vyšetřujeme kožní znaménka, bradavice a pihy, léčíme opary a řešíme onemocnění nehtů a vlasů . Lidé ve vyšším věku pak přicházejí s kožními změnami, které se často mohou ve svém vývoji zvrhnout do rakoviny kůže. Ty se pak musí chirurgicky odstraňovat,“ uvedla MUDr. Jana Kellerová. Součástí ambulance je také lymfologická péče včetně lymfodrenáží. Ta je určena pacientům, kteří trpí nejrůznějšími otoky. Vzhledem k tomu, že je stále větší zájem o estetické úpravy, poskytuje  ambulance řadu služeb i v této oblasti. V nabídce je redukce pigmentových skvrn tekutým dusíkem, omlazení pleti pomocí mikrojehliček nebo konzultace vhodných kosmetických prostředků pro váš typ pleti. Nejen během letní sezóny jsou lékařky připraveny také na preventivní kontroly mateřských znamének. Obrátit se na ně můžete i s alergiemi, bodnutím od hmyzu či spáleninami od slunce. „Za základ prevence kožních obtíží je nutné si uvědomit, že o kůži je třeba se starat jako o kteroukoli jinou část těla. Kůže je největší orgán těla a všichni bychom si měli být vědomi, že sluneční záření je rizikový faktor nejenom vzniku nádorových změn na kůži, ale i předčasného stárnutí kůže,“ dodala MUDr. Jana Kellerová.

 

 
KOŽNÍ A LYMFOLOGICKÁ AMBULANCE ŘÍČANSKÉ NEMOCNICE


 
Léčba všech kožních onemocnění pro děti i dospělé

 Ordinační hodiny: středa 8.30 – 15.00 hod. (v případě zájmu až do 16.30 hod.)

Kontaktní telefon: 605 053 581 (v pracovních dnech od 8 do 16 hodin)

Na vyšetření je nutné se předem objednat, máme krátké objednávací doby a na vyšetření nečekáte.

 

Co o nás říkají

Lékaři

MUDr. Stanislav Černý

Lékař
Doktor

Společně s celým týmem lékařů a sester se snažíme, aby byla chirurgická ambulance přívětivou a personálně i materiálově kvalitně vybavenou vstupní branou nemocnice. Našim hlavním zájmem je co nejvyšší bezpečí pacienta a minimalizace všech možných rizik. Říčanskou nemocnici mohu s klidným svědomím doporučit k ambulantním ošetřením i plánovaným operacím. Pacienti se setkají s příjemnou atmosférou, vysoce profesionálním týmem, moderně vybavenou ambulancí i operačními sály a kvalitně vybavenými pokoji.

MUDr. Robin Strnad

Lékař
Doktor

Do říčanské nemocnice jsem původně začal jezdit proto, abych vyhověl žádosti o výpomoc. Nejdříve jsem si jel nemocnici obhlédnout, abych zjistil jak je vybavená, a abych si promluvil s případnými spolupracovníky. První dojem byl velice dobrý. První operace proběhly zcela hladce a od té doby dojíždím do Říčan pravidelně každý druhý týden na jeden operační den. I když máme hodně práce, je v Říčanech vždy příjemná atmosféra. Vše probíhá lidsky velmi přátelsky a medicínsky vysoce profesionálně. Jak s kmenovými zaměstnanci, tak i s ostatními externími spolupracovníky jde všechno bez problémů. Jsem rád, že i nemocnice považuje naši spolupráci za přínosnou. Také proto jsme naši spolupráci rozšířili o ambulanci pro místní pacienty. Těžiště mojí práce určitě prozatím zůstane na Chirurgické klinice v Praze, ale spolupráce s říčanskou nemocnicí mi vyhovuje a plánuji v ní pokračovat i nadále.

MUDr. Barbora Diepoltová

Lékař
Doktor

V říčanské nemocnici jsem začala pracovat po mateřské dovolené v roce 2006, kdy jsem se přistěhovala do okolí Říčan. V nemocnici v té době nebyla diabetologická ambulance, a proto jsem ji začala po dohodě s vedením nemocnice postupně budovat. Jsem velmi ráda, že v současnosti poskytujeme kvalitní a moderní léčbu diabetu mnoha pacientǔm z Říčan a okolí.

Zobrazit vše

Pacienti

Vlasta Navrátilová

Pacient

Uplynulých 6 týdnů jsem ve vaší nemocnici navštěvovala léčebné rehabilitace. Konkrétně jsem chodila do vířivky a na magnety, kde mě (a nejen mě) doslova obletovala paní Marie Němcová a na cvičení paní Stanislava Vokounová. Chtěla bych moc poděkovat za jejich skvělou péči a profesionální a lidský přístup k nám pacientům. Stejnou zkušenost mám i s MUDr. Leppem, ke kterému chodím na revmatologii a MUDr. Kupkovou. Jsem moc ráda, že se pověst říčanské nemocnice tak rychle mění a do budoucna vám přeji mnoho takových skvělých zaměstnanců, kteří jsou klíčem k úspěšnému fungování nemocnice.
S pozdravem,
Vlasta Navrátilová

Václav Langr

Pacient
Pacient

Pochvala všem zaměstnancům, personálu a hlavně lékařům a sestřičkám
Vážení, děkuji za rychlou a profesionální práci. Dnes se cítím velmi dobře. Ať se dílo stále daří a jste také zdraví a spokojení.
Se srdečným pozdravem
Václav Langr

Petra Hlaváčová

Pacient
Pacient

Vážený pane řediteli,
v pondělí 5. 8. 2013 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena s úrazem brady na chirurgickém oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Miroslavu Salmayovi, paní sestřičce, ale i ostatnímu personálu Nemocnice Říčany za profesionální péči a ochotu pomoci.
S úctou
Petra Hlaváčová

Krauseová D.

Pacient
Pacient

Dear Dr. R. Cabrnoch,
Was very pleased to spend a short stay at your fine hospital in Říčany on 31 July for arthroscopy on my left shoulder. Dr. Tomaides performed the surgery and demonstrated his usual expertise in all matters concerning him. Nurses and other staff were wonderful as well. Cooperation and assistance from all staff was greatly appreciated. Thank you for running a first class hospital.
Respectfully yours
David Kotin

Vážený pane doktore Cabrnochu,
bylo mi potěšením krátce pobývat v příjemné nemocnici v Říčanech, a to 31. července kvůli artroskopii levého ramene. Operoval mě MUDr. Tomaides, který prokázal ve všech záležitostech zkušenosti a odbornou způsobilost. Báječné byly i zdravotní sestry a ostatní personál. Velmi jsem ocenil také spolupráci a asistenci od celého personálu. Děkuji, že vedete prvotřídní nemocnici.
S úctou
David Kotin

Zobrazit vše
Nemocice Říčany
Naše nemocnice
SEO optimalizace